turkchat

www.Durusohbet.com

Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
mirc
22 Temmuz 2017

Gökova’da 6.5 Büyüklüğünde deprem. Ege ve Akdeniz depremle sarsıldı1 gun önce

Son dakika haberi. Gökova körfezinde 6.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İzmir, Manisa, Adın Muğla bir çok ilden güçlü şekilde hissedildi. Depremin şiddetini 6.5 olarak açıklayan Kandilli Rasathanesinden alınan bilgilere göre deprem yerin 5 km derinliğinde gerçekleşti. Bodrum Belediye Başkanı: ” çok şiddetli sallandık..” Depremler ilgili tüm ayrıntılar haberimizde..

Son dakika haberi. Gökova körfezinde 6.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İzmir, Manisa, Adın Muğla bir çok ilden güçlü şekilde hissedildi. Depremin şiddetini 6.5 olarak açıklayan Kandilli Rasathanesinden alınan bilgilere göre deprem yerin 5 km derinliğinde gerçekleşti. 

YUNANİSTAN KAYNAKLARINA GÖRE DEPREM 6.6 ŞİDDETİNDE
Deprem için Yunanistan kaynakları ise ilk verdikleri bilgilerde 6.6 şiddetini verdiler. Yunanistan kaynakları ayrıca depremin yerin 10 km altında gerçekleştiğini belirtti.

ABD Jeolojik Araştırmalar Kurumu ise depremi 6.7 şiddetinde açıkladı ve merkez üssünü Bodrum yakınları olarak gösterdi.

BODRUM BELEDİYE BAŞKANI: ÇOK ŞİDDETLİ SARSILDIK
Muğla açıklarında meydana gelen depremin en çok hissedildiği bölgelerden biri olan Bodrum’un Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, hurriyet.com.tr’ye çok şiddetli bir sarsıntı meydana geldiğini belirterek, “Şu ana kadar bize gelen herhangi bir kötü durum yok. İnşallah da olmaz. Şu an bilgileri topluyoruz” dedi. 

Sarsıntı İzmir merkez ve Fethiye’ye kadar geniş kıyı şeridinden de hissedildi. Depremin ardından vatandaşlar kendilerini açık alanlara attı. 

ARTÇI DEPREMLER SÜRÜYOR

6.5 şiddetindeki depremin ardından artçılar da sürüyor. 01.37 ve 01.52’de iki ayrı deprem daha meydana geldi. 4.3 ve 4.6 şiddetindeki depremler yeniden pamniğe sebep oldu. 

#Canlı Sohbet Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yoruma Kapalı.

Site Haritası
( We love Google )