turkchat

www.Durusohbet.com

Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
mirc
23 Temmuz 2017

Bazen aşk alıp götürür insanı. Akışa kaptırıverirsin kendini. Nereye sürüklendiğine bakmazsın bile. Çünkü gittiğin yerin çok da önemi yoktur o an için. Mutlusundur, sevgilin aradığın her şeyi veriyordur sana. Yüreğinle, beyninle son demine kadar yaşamaktasındır askı. 

Sen hep ilk günkü gibi heyecanlısındır. Her telefonu “O ariyor”diye acarsın, kapıdan her girene “O geldi”diye bakarsın. Mutluluk şarkıları söylersin, yokluğunda özlemini her hücrende hissedersin. Onunla birlikte kurduğunu sandığın dünyada hiçbir şeyin önemi yoktur senin için. 

Bir süre sonra “gerçek” yavaş yavaş gösterir kendini. Askın seni sürüklediği yer hiç de umduğun gibi çıkmaz. Çünkü o, seninle ayni heyecanı paylaşmamaktadır. Çünkü o, askın akısına senin kadar kaptırmamıştır kendini. Bir anda yanliz kalırsın. Askı tek kişilik yasama dönemi başlamıştır artik. 

Basta bunu kabullenmek istemezsin. Bahanen hep hazırdır. Aramıyorsa “İsi var” dersin. Gelmiyorsa, “Bugün çok yoruldu”dersin. Daha bir süre öncesine kadar günde 20 kez aradığını, en yorgun olduğu zaman bile “Ne olur buluşalım” dediğini aklına bile getirmek istemezsin. Çünkü bunları düşündüğün an sen de gerçekle yüzleşeceksindir. O zaman askın sana acı verdiğin anlamaya başlayacaksındır. 

Acıya karsı bir korunma içgüdüsüdür bu aslında. Düşünmeyerek, gerçekle yüzleşmeyerek bahaneler bulmak isin en kolay yoludur. Bir anlamda bu durumdan memnunsundur. 

Ama kaçınılamaz son seni beklemektedir. Ne kadar ertelersen ertele, ne kadar kaçarsan kaç yüzleşmekten, gideceğin son nokta orasıdır. Bir süre sonra askı tek kişilik yasamak yormaya başlayacaktır seni. Çünkü bu askı yürütmek için iki kişilik caba göstermektesindir. Ya bitkin düşeceksindir ya da yüreğinin az da olsa sağlam kalmış yarısını kurtarabilmek için kangren olmuş diğer yarısını kesip atacaksındır. 

Elbette, yaranın iyileşmesi çok uzun zaman alacaktır. Bu yarayla yasamaktansa ölmeyi düşüneceksindir. Geceler dayanalimaz, saatler katlanılmaz olacaktır. Ama neşteri sen vurduğun için er ya da geç yara mutlaka iyilesicektir. Zaman zaman bir sizi hissedeceksindir kuskusuz ama doğru olanı yapmışsındır. 

Ben aşkı iki kişilik yaşadım hep. Şimdiyse elimde bir neşter var….

#Canlı Sohbet Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yoruma Kapalı.

Site Haritası
( We love Google )