turkchat

Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
mirc
23 Temmuz 2017

Bazen aşk alıp götürür insanı. Akışa kaptırıverirsin kendini. Nereye sürüklendiğine bakmazsın bile. Çünkü gittiğin yerin çok da önemi yoktur o an için. Mutlusundur, sevgilin aradığın her şeyi veriyordur sana. Yüreğinle, beyninle son demine kadar yaşamaktasındır askı. 

Sen hep ilk günkü gibi heyecanlısındır. Her telefonu “O ariyor”diye acarsın, kapıdan her girene “O geldi”diye bakarsın. Mutluluk şarkıları söylersin, yokluğunda özlemini her hücrende hissedersin. Onunla birlikte kurduğunu sandığın dünyada hiçbir şeyin önemi yoktur senin için. 

Bir süre sonra “gerçek” yavaş yavaş gösterir kendini. Askın seni sürüklediği yer hiç de umduğun gibi çıkmaz. Çünkü o, seninle ayni heyecanı paylaşmamaktadır. Çünkü o, askın akısına senin kadar kaptırmamıştır kendini. Bir anda yanliz kalırsın. Askı tek kişilik yasama dönemi başlamıştır artik. 

Basta bunu kabullenmek istemezsin. Bahanen hep hazırdır. Aramıyorsa “İsi var” dersin. Gelmiyorsa, “Bugün çok yoruldu”dersin. Daha bir süre öncesine kadar günde 20 kez aradığını, en yorgun olduğu zaman bile “Ne olur buluşalım” dediğini aklına bile getirmek istemezsin. Çünkü bunları düşündüğün an sen de gerçekle yüzleşeceksindir. O zaman askın sana acı verdiğin anlamaya başlayacaksındır. 

Acıya karsı bir korunma içgüdüsüdür bu aslında. Düşünmeyerek, gerçekle yüzleşmeyerek bahaneler bulmak isin en kolay yoludur. Bir anlamda bu durumdan memnunsundur. 

Ama kaçınılamaz son seni beklemektedir. Ne kadar ertelersen ertele, ne kadar kaçarsan kaç yüzleşmekten, gideceğin son nokta orasıdır. Bir süre sonra askı tek kişilik yasamak yormaya başlayacaktır seni. Çünkü bu askı yürütmek için iki kişilik caba göstermektesindir. Ya bitkin düşeceksindir ya da yüreğinin az da olsa sağlam kalmış yarısını kurtarabilmek için kangren olmuş diğer yarısını kesip atacaksındır. 

Elbette, yaranın iyileşmesi çok uzun zaman alacaktır. Bu yarayla yasamaktansa ölmeyi düşüneceksindir. Geceler dayanalimaz, saatler katlanılmaz olacaktır. Ama neşteri sen vurduğun için er ya da geç yara mutlaka iyilesicektir. Zaman zaman bir sizi hissedeceksindir kuskusuz ama doğru olanı yapmışsındır. 

Ben aşkı iki kişilik yaşadım hep. Şimdiyse elimde bir neşter var….

#Canlı Sohbet Kategorisinden Daha Fazla İçerik

 •   0
  Oper Admin KomutLarı

  Herhangi Bir Kanalda op olma :/OperServ mode #Kanalın adı +o Nick Operserv ile Ban :/samode #kanal +b nicK Operserv voice :/samode #kanal +v Nick Operserv ile unban :/samode #kanal -b mask Servicesleri ve Services Botları Kanalda Konusturma :/OperServ raw :Services(operserv) privmsg #Kanalınadı mesaj Servicesleri ve Services Botları özelde Konuşturma :/OperServ raw :services(Chanserv) privmsg nick Mesaj […]

 •   0
  MobiL Sohbet Muhabbet

  Mobil Sohbet Muhabbet yirmi birinci yüz yılın insanların insanoğluın hayatlarını kolaylaştırdığı ve onlara bir çok olanakı sağladığı bir gerçekti. özellikle teknoloji alanında meydana gelen bu değişmeler insanların hayatlarını büyük oranda kolaylaştırmıştır. Bu teknolojik gelişmelerden bir tanesi olan ve iletişim kurmaya yarayan telefonlar sayesinde insanoğlu artık derhal hemen her yerde bulundukları her mekanda ister yakınında olsun […]

 •   0
  mobiL Sohbet NediR

  SOHBETİN SON HALİ Bu hayatta tüm insanlar için fazlaca önemli durumlardan bir tanesi sohbet chat etmek olmaktadır. Tabi ki bu sohbet chat her ne kadar önemli olsa bile bazı anlarda insanların karşılarında yer edinen insanlara ya da eşlerine dahi güvenleri azalması gözlenmektedir. Vaziyet doğal olarak ki bir tek bunun ile sınırlı kalmamaktadır. İnternet ortamlarının son […]

 •   0
  MobiL Muhabbet Chat

  sohbet en az iki insan arasında yapılan karşılıklı konuşma ve sohbet veya diyaloğa dayanan bir chat muhabbet cet  sanatıdır. İnsanlar  hemen her konuda olmak üzere her şey hakkında sohbet  edebilmektedirler. Bundan dolayı sohbetin konusu çok ama çok geniştir. İnsanlar gerek evde gerek işte gerekse okul ortamında şu demek oluyor ki her nerede olurlarsa olsunlar mutlaka […]

 • Yoruma Kapalı.

  Site Haritası
  ( We love Google )