turkchat

www.Durusohbet.com

Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
mirc

Gel de bul beni, kayıplardayım şimdi. Neredeyim? Ne yapıyorum bilmiyorum.

Bu film seni aramamla başlamıştı, şimdi sen gittin ve başrol oyuncusunun işi bırakmasıyla saçma sapan bir diziye benzedi. Saçmalıyorum. Yerine koyduğum hiç bir dublör yakışmıyor şimdi.Bir köşede üşümüş ,sığınmış kedi yavrusu gibiyim; dünyadan bihaber…
Fark ettim ki bitmiş her şey. İnatla tutunduğum umudum elimde çürümüş, dağılıyor. Anlatamıyorum ki kendimi. Beni kim tanıyor ? Kaybolmak istiyorum , parmak izlerimi silip kaybolmak, giderken ayak izi bile bırakmamak…
Sen de bir izim kalmadığını anladım artık. Bir köşede oturup düşündüm, sığındım kendime ; yokmuşum aslında, hiç var olmamışım.
Yeni bir hayat kurmak istiyorum, buraya daha fazla saklanamam farkındayım bunun. Yerim yok dünyada ve küçük bir alana sığmalı ,oraya saklanmalıyım. Duvarlarımı daha yüksek örmeli ve sağlamlaştırmalıyım. Gardımı indirdikçe yara aldım , kan kaybettim ,kaybediyorum … Bu yara öldürmez biliyorum; çünkü o kadar yeteneksizim ki intiharı bile beceremiyorum. Kan kaybederek yaşamak zorundayım , bir köşede kahkalarla gülmeliyim. Yeterince ağladım , göz yaşlarım kurudu ; yine de yanlış tanındım. Kayboldum , kimse tanımadı beni; sen bile. Ben de unuttum artık beni. Nasıldım ? Kimdim ? Bilmiyorum artık…
Üç şehir ve yüzlerce insan tanıdım… Olmadı , ne zaman buldum sandıysam da olmadı… Seni gördüğüm güne kadar.. Sahi bu kadar mıydı yani mutluluk dedikleri şey kısacık bir an mıydı ? 
Kayboldum, bul beni. Aradım aradım hep sana çıktı yollarım, sen geçip gittin yanımdan. Kalmadın, kalmak istedim ben. Artık gitmelerden yoruldum, kalmak istiyorum omuzunda bir ömür. Yerim olmadığını bile bile kalmak, uyumak ve uykuda ölmek istiyorum. 
Ne zaman sana yazsam, yazamıyorum. Düğümleniyor kelimeler, kitleniyor dimağım, susuyorum. Biz seninle de hiç konuşamamıştık , susmuştum hep senin yanındayken, kelimeler haykırırken beynimde ben susmuştum ; her şeye rağmen. Ben giderken de sen sustun… “Gitme!” demek o kadar mı zordu, bilemedim. Bir tek kelime yeterdi ; ama hiç söylemedin sen. Sahi gitmemi bu kadar çok mu istedin ?
Kar yağıyor hala, cehennem gibi bir soğuk, cehennemin dibi gibi bir yalnızlık var elimde… Sen yoksun ! Ağustosta bile yokluğundan üşüyen kalbim ısınır mı ha ne diyorsun ?
Bir ömrü kendininkiyle birlikte ayaza terketmek erkeklik mi sanıyorsun ? Bir defa adam gibi hislerinin ardında durmayı tercih etmemek marifet mi? Harcadığım aylara, bölünen uykularıma, gördüğüm rüyalara ve seni hala seven kalbime de yazıklar olsun !
Bak , karanlığım şimdi, zifiri karanlık… Son umut ışığımı da harcadım bu gece… Sensiz uykulara teslim ettim rüyaları… Yoksun artık, hiç olmadığın kadar yok… Ve başka kollardayken de hiç olmadığın kadar yabancısın bu aşka ! Kovuldun sen aşkların mabedinden.

 Gel hadi bul beni şimdi, bul bulabilirsen !!

#Ask Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yoruma Kapalı.

Site Haritası
( We love Google )