turkchat

www.Durusohbet.com

Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
mirc

Porto Rikolu şarkıcı Luis Fonsi’nin ‘Despacito’ şarkısı, 6 ay içinde internet üzerinden dinlenme rekoru kırdı. Universal Music, şarkının 4,6 milyar kez dinlendiğini açıkladı.

Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin orijinal şarkısı ve Justin Bieber’la olan remixleri, ocak ayında piyasaya çıktığından bu yana tüm platformlarda 4,6 milyardan fazla dinlendi.

Universal Music Group’un raporuna göre, ABD, İngiltere ve Avustralya’da bir numara olan şarkı, Justin Bieber’in 4,38 milyondan fazla dinlenen “Sorry” şarkısının (ve çeşitli remikslerinin) rekorunu kırdı. 

İspanyolcada “yavaşça” anlamına gelen ‘Despacito’ şarkısı, 13 Ocak’ta yayınlandıkta yalnızca birkaç saat sonra bir ‘hit’e dönüştü. Hareketli şarkı, 24 saat içinde en çok izlenen İspanyolca video haline gelerek (5,4 milyon kez izlendi) Vevo’da yeni bir rekora imza attı. 

Despacito’ (Universal Music Latino / Raymond Braun / SchoolBoy / Def Jam / UMLE / Republic Records tarafından yayınlandı), Billboard Hot 100 listesinde 10 hafta boyunca bir numarada yer alan 35’inci şarkı oldu. Mariah Carey ve Boyz II Men’s’in ‘One Sweet Day’ adlı parçası, 1995-96 yıllarında 16 hafta boyunca listede 1 numarada kalarak rekor kırmıştı.

Despacito’ şarkısı, asıl popülerliğini kazandıran Justin Bieber’ın şarkıyı duyup kendi sözleriyle söylemek istemesi oldu. Şarkının Bieber yorumu da Youtube’da en çok dinlenen dördüncü şarkı olmayı başarmıştı.

Despacito, Youtube’da da en çok izlenen klip olma yolunda ilerlese de henüz üçüncülüğü elinde tutuyor.

#Canlı Sohbet Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yoruma Kapalı.

Site Haritası
( We love Google )