turkchat

Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
mirc

Porto Rikolu şarkıcı Luis Fonsi’nin ‘Despacito’ şarkısı, 6 ay içinde internet üzerinden dinlenme rekoru kırdı. Universal Music, şarkının 4,6 milyar kez dinlendiğini açıkladı.

Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin orijinal şarkısı ve Justin Bieber’la olan remixleri, ocak ayında piyasaya çıktığından bu yana tüm platformlarda 4,6 milyardan fazla dinlendi.

Universal Music Group’un raporuna göre, ABD, İngiltere ve Avustralya’da bir numara olan şarkı, Justin Bieber’in 4,38 milyondan fazla dinlenen “Sorry” şarkısının (ve çeşitli remikslerinin) rekorunu kırdı. 

İspanyolcada “yavaşça” anlamına gelen ‘Despacito’ şarkısı, 13 Ocak’ta yayınlandıkta yalnızca birkaç saat sonra bir ‘hit’e dönüştü. Hareketli şarkı, 24 saat içinde en çok izlenen İspanyolca video haline gelerek (5,4 milyon kez izlendi) Vevo’da yeni bir rekora imza attı. 

Despacito’ (Universal Music Latino / Raymond Braun / SchoolBoy / Def Jam / UMLE / Republic Records tarafından yayınlandı), Billboard Hot 100 listesinde 10 hafta boyunca bir numarada yer alan 35’inci şarkı oldu. Mariah Carey ve Boyz II Men’s’in ‘One Sweet Day’ adlı parçası, 1995-96 yıllarında 16 hafta boyunca listede 1 numarada kalarak rekor kırmıştı.

Despacito’ şarkısı, asıl popülerliğini kazandıran Justin Bieber’ın şarkıyı duyup kendi sözleriyle söylemek istemesi oldu. Şarkının Bieber yorumu da Youtube’da en çok dinlenen dördüncü şarkı olmayı başarmıştı.

Despacito, Youtube’da da en çok izlenen klip olma yolunda ilerlese de henüz üçüncülüğü elinde tutuyor.

#Canlı Sohbet Kategorisinden Daha Fazla İçerik

 •   0
  Oper Admin KomutLarı

  Herhangi Bir Kanalda op olma :/OperServ mode #Kanalın adı +o Nick Operserv ile Ban :/samode #kanal +b nicK Operserv voice :/samode #kanal +v Nick Operserv ile unban :/samode #kanal -b mask Servicesleri ve Services Botları Kanalda Konusturma :/OperServ raw :Services(operserv) privmsg #Kanalınadı mesaj Servicesleri ve Services Botları özelde Konuşturma :/OperServ raw :services(Chanserv) privmsg nick Mesaj […]

 •   0
  MobiL Sohbet Muhabbet

  Mobil Sohbet Muhabbet yirmi birinci yüz yılın insanların insanoğluın hayatlarını kolaylaştırdığı ve onlara bir çok olanakı sağladığı bir gerçekti. özellikle teknoloji alanında meydana gelen bu değişmeler insanların hayatlarını büyük oranda kolaylaştırmıştır. Bu teknolojik gelişmelerden bir tanesi olan ve iletişim kurmaya yarayan telefonlar sayesinde insanoğlu artık derhal hemen her yerde bulundukları her mekanda ister yakınında olsun […]

 •   0
  mobiL Sohbet NediR

  SOHBETİN SON HALİ Bu hayatta tüm insanlar için fazlaca önemli durumlardan bir tanesi sohbet chat etmek olmaktadır. Tabi ki bu sohbet chat her ne kadar önemli olsa bile bazı anlarda insanların karşılarında yer edinen insanlara ya da eşlerine dahi güvenleri azalması gözlenmektedir. Vaziyet doğal olarak ki bir tek bunun ile sınırlı kalmamaktadır. İnternet ortamlarının son […]

 •   0
  MobiL Muhabbet Chat

  sohbet en az iki insan arasında yapılan karşılıklı konuşma ve sohbet veya diyaloğa dayanan bir chat muhabbet cet  sanatıdır. İnsanlar  hemen her konuda olmak üzere her şey hakkında sohbet  edebilmektedirler. Bundan dolayı sohbetin konusu çok ama çok geniştir. İnsanlar gerek evde gerek işte gerekse okul ortamında şu demek oluyor ki her nerede olurlarsa olsunlar mutlaka […]

 • Yoruma Kapalı.

  Site Haritası
  ( We love Google )