turkchat

www.Durusohbet.com

Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
mirc
24 Temmuz 2017

Chat Sitelerinin İnsanlar Üzerindeki Etkisi

Doğanın gereği olan insanların birbirleri ile iletişim kurması ve farklı insanlar tanımak istemesi. Bence de çok doğal bir durum ve kaçınılmaz bir istek. Ben kendimce düşünüyorum ve sadece aynı kişiler ile konuşmak onlar ile vakit geçirmek çok zor olurdu benim için. Bu yüzden hayatıma farklı tatlar ve lezzetler katmalıyım. Bunun içinde dilimin ve konuşmamın çok iyi derece de güzel olması gerekir. İnsanlar dilleri ve konuşmaları ile bir çok sorunu hal edebilir. Mesela bir iş alacaksınız, kaliteniz var ve yapacağınız işe de güveniyorsunuz. Ama bazen müşteriler ikna kabiliyeti ara ve kendilerini ikna etmesini bekler. Bunun için insanların konuşabilmesi insanlar ile etkileşimi ve iletişi son derece önemlidir. İnsanlar konuşmalarını chat siteleri ile çok rahat bir şekilde geliştirebilirler.

Chat Siteleri ile Konuşma Yöntemleri

Konuşmak ve insanların güzel konuşması bol bol sohbet etmesi ile olacak bir şeydir. Bundan dolayı ben buradan tüm insanlara fırsat buldukça sohbet etmelerini istiyorum. Eğer gününüzde iş alanınızda ve sosyal ortamlar üzerinde fazla sohbet edebilecek insan bulamıyorsanız. Chat siteleri gibi arkadaşlık platformları üzerinde sizde kendinize bir chat arkadaşı bulabilirsiniz. Burada yapılan konuşmalar herkes tarafından bir odada birlikte yapılır ve herkes tarafından görülür. Eğer özel konuşmak isterseniz özel panelini açarak sadece tek bir kişi keyifli bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Chat Siteleri Bizlere Neler Kazandırır ?

Konuya aslında tam olarak başlamadan önce şunu belirtmem gerekir arkadaşlar. Bir ortamda çok güzel muhabbetler olabilir, dostluklar kurulabilir ve bunların hepsi o bölgeyi oluşturan insanların karakteri ve nasıl bir insan olduğu ile alakalıdır. Kötü chat siteleri diye bir tabir hiçbir zaman olamaz ve bu ok yanlış bir sözcük kullanımıdır. Bil hassa insanlar aslında bir siteyi iyi veya kötü yapar. Yapılan konuşmalar, insanların birbirleri ile etkileşimi ve yaklaşımı güzel olduğu taktirde, bulunduğunuz ortamdan zevk alırsınız ve işinizi daha bir zevkle yaparsınız. Bu konu ile alakalı size bir örneklendirme yapmak istiyorum.
Durusohbet.com ve RadioDuru ailesi olarak çok güzel bir arkadaşlık ortamımız var. İnsanlar artık bir süre sonra burada bir aile ortamı kurdular ve samimi konuşmalar gerçekleşiyor. Tabi ki de bunlar havadan bir anda olmuyor ve kaliteli insanların ve iyi niyetli insanların bir araya gelerek kurdukları bir ortamdır. Bu konuda özellikle DuruFm genel sorumlumuz Kardelen hanıma bir kez daha teşekkür ediyoruz. Makalemizi bitirmeden önce bugün bir adeta beddua aldım bizim radyo programcı arkadaşlarımızdan birisi olan Sanane hanımdan. Bana 500 sene gelme bir daha buraya dedi ve bende bu söz üzerine çıkış yaptım. Bakalım daha neler olacak bu konu ile alakalı bende merak ediyorum : )

Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz. DuruSohbet.com Yönetimi

 

#Ask Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yoruma Kapalı.

Site Haritası
( We love Google )